O nas

Firma Max to firma z tradycją, powstała w 1991 roku w Jeleniej Górze założona przez 3 wspólników i do dzisiaj funkcjonująca w niezmienionym składzie. Od zawsze modelarstwo lotnicze pasjonowało jednego z nich.

Dlatego w 2000 roku postanowiliśmy otworzyć sklep modelarski www.modelemax.pl. Początkowo w naszej ofercie znajdowały się proste zestawy latające, materiały do budowy modeli, narzędzia itp.

Z biegiem czasu zaczęliśmy się specjalizować w profesjonalnych modelach latających (samoloty, helikoptery, drony) oraz ich wyposażaniem. Obecnie jesteśmy jednym z największych w Polsce sklepów o tematyce modelarskiej.  Zaopatrujemy modelarzy nie tylko z Polski, a także z Francji, Norwegi, Niemiec, Anglii, Czech i Słowacji.

Kilka lat temu powstał pomysł produkcji modeli, dlatego też nawiązaliśmy współpracę ze znanym zawodnikiem zajmującym wysokie lokaty w modelarstwie lotniczym, a obecnie konstruktorem w firmie Aeromax. Nasze zdalnie sterowane samoloty RC w wersji KIT, to przede wszystkim makiety samolotów, powstają na desce kreślarskiej, następnie wycinane są laserem ze sklejki i balsy, składane i oblatywane. Po testach nanoszone są poprawki i dopiero wtedy model "wchodzi" do produkcji. Nasze modele wykonane są w Polsce z najwyższą dokładnością, precyzją i posiadają doskonałe własności lotne.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz sklepy.

Pozdrawiamy
Team Aeromax

Newsletter

Zapisz się do Naszego newslettera aby otrzymywać informacje o promocjach oraz nowościach!

Dodając swój e-mail do naszej bazy danych akceptujesz warunki regulaminu: Regulamin